Z nami realizuj swoje plany !
Kredyt konsolidancyjny

Połącz raty kilku kredytów w jedną

Możesz obniżyć swoje miesięczne obciążenia.

Jakie zobowiązania możesz spłacić z pomocą kredytu konsolidacyjnego?


Dla wielu kredytobiorców zaskoczeniem może być fakt, że nie wszystkie zadłużenia można skonsolidować. Klient posiadający kilka zobowiązań, będzie miał okazję skorzystać z kredytu konsolidacyjnego wyłącznie dla umów zawartych z bankiem.

  • pożyczkę/kredyt gotówkowy
  • kredyt konsumencki na zakup towarów i usług
  • pożyczkę/kredyt konsolidacyjny
  • kartę kredytową
  • limit w ROR
  • kredyt samochodowy
  • pożyczkę/kredyt hipoteczny

Najłatwiejszym wyjściem aby połączyć w jedną ratę kilka zobowiązań jest skorzystanie z oferty banku, czyli kredytu konsolidacyjnego. Połączenie wszystkich zadłużeń w jedno, o wydłużonym okresie spłaty oraz niższej racie, by bez większych przeszkód spłacić wcześniej zaciągnięte kredyty. Plusem takiego rozwiązania są bardzo elastyczne warunki, jakie towarzyszą kredytom konsolidacyjnym. Złóż wniosek o konsolidację, zanim jakikolwiek bank, w którym posiadasz zadłużenie, zgłosi fakt, że zalegasz z płatnościami. Kredyt konsolidacyjny sprawdzi się w przypadku Klientów, którzy posiadają kilka kredytów, których okres spłaty nie zbliża się jeszcze do końca spłacenia zobowiązania. Z oferty skorzystają także kredytobiorcy, którzy są pewni, że po obniżeniu miesięcznych kosztów będą w stanie regularnie i bez żadnych problemów spłacać kredyt zgodnie z ustalonym harmonogramem. Kredyt konsolidacyjny jest w stanie zapewnić spłatę nawet kilku produktów. Ogromnym atutem kredytów tego typu jest również możliwość zaciągnięcia pożyczki o wyższej wartości i przeznaczeniu wolnych środków na dowolny cel. Dzięki temu jednocześnie możesz skorzystać z konsolidacji i kredytu gotówkowego jeżeli szukasz sposobu na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Bank wymagać będzie wglądu w harmonogram spłat Twoich zadłużeń Bank weryfikuje także zdolność kredytową, która ma największy wpływ na uzyskanie zgody na udzielenie zobowiązania. Aby ją zwiększyć możesz ubiegać się o konsolidację z pomocą żyranta lub współkredytobiorcy. Pamiętaj, że spłata pożyczek dzięki konsolidacji ma też wadę. Jedna, w dodatku niższa rata, oznacza, że spłata zadłużenia będzie rozciągnięta w czasie. Oznacza to, że będziesz potrzebować znacznie więcej czasu zanim całkowicie uregulujesz swoje zobowiązania finansowe.

Atuty konsolidacji


Masz pewność, że kredyt konsolidacyjny jest ofertą, która pozwoli Ci pokonać aktualne problemy finansowe? Ilość produktów tego typu może zniechęcić do poszukiwania najlepszej opcji. Zachęcamy do skorzystania z formularza opublikowanego na naszej stronie, a także posłużenia się poradami, które oferujemy. Zapewniamy, że korzystając z naszych porad, wybór konsolidacji będzie ułatwiony, a Twój wybór okaże się atrakcyjniejszy i świadomy zalet oraz wad dostępnych zobowiązań. Czego możesz się spodziewać, konsolidując swoje zobowiązania? Największym atutem konsolidacji jest zmniejszenie Twoich miesięcznych opłat związanych ze spłatą kredytu. Sprawdź, czy Twój budżet faktycznie będzie w stanie poradzić sobie z ratą kredytu i czy to kwota odczuwalnie niższa od należności, jakie do tej pory były od Ciebie wymagane. Dzięki rozłożeniu zadłużenia na dłuższy okres możesz oczekiwać dużo niższej opłaty, która pozwoli Ci spłacić zaciągnięte pożyczki lub kredyty, bez opóźnień w regulowaniu należności. To szczególnie ważne, gdy zależy Ci na zachowaniu pozytywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej

Jak działa kredyt konsolidacyjny?


Podpisując umowę kredytu konsolidacyjnego, musisz dostarczyć do banku umowy kredytów, które będą podlegać konsolidacji. Bank spłaci je za ciebie, a kwota, na jaką zostanie zaciągnięty kredyt, zostanie rozłożona na dłuższy okres, zapewniając dużo niższe raty. Okres kredytowania jest głównym powodem, dla którego Klient może liczyć na niższe opłaty, trzeba jednak pamiętać, że całkowity koszt konsolidacji będzie wyższy ze względu na dłuższy czas, w jakim spłacana będzie kwota kredytu, co generuje opłaty z tytułu oprocentowania nominalnego.

Jak rozwiązać problemy ze spłatą?


Podpisując umowy kredytowe, ich warunki są najczęściej dobrze przystosowane do Twojego budżetu i ogólnej sytuacji finansowej. Jednak na przestrzeni miesięcy, a nawet lat, mogą przydarzyć się sytuacje, które wiele zmienią w Twoim życiu, m.in. strata pracy, choroba, która wpłynie znacząco na Twoje dochody lub miesięczne wydatki. Zmniejszony budżet może nie radzić sobie z obciążeniami, w postaci wysokich rat. Wiele osób w takiej sytuacji dopada bezradność i brak wiedzy, która pozwoli na rozwiązanie problemów, bez poważnych konsekwencji, które mogłyby w przyszłości uniemożliwić, ponowne skorzystanie z usług banków. Kredyt konsolidacyjny w takiej sytuacji może sprawdzić się najlepiej, jednocześnie oferując dodatkową gotówkę na Twoje wydatki.

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.

Nie czekaj!

FJuż teraz wypełnij wniosek.

Z nami realizuj swoje plany !

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.