Doskonały pomysł na realizację Twoich planów
Kredyt gotówkowy

Środki na dowolny cel

Szukasz dodatkowych pieniędzy na wyjątkową okazję

Czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy?


Kredyt na dowolny cel, dostępny w tradycyjnym banku, oferuje długi okres spłaty, który może zostać wybrany przez Klienta i dostosowany do jego potrzeb. Dodatkowo kredyt gotówkowy zapewnia elastyczną kwotę, o jaką może ubiegać się kredytobiorca. Bank sprawdza zdolność kredytową swoich Klientów i na tej podstawie decyduje o najwyższej kwocie kredytu, jaka jest możliwa do uzyskania dla danego kredytobiorcy. Dla kogo dedykowany jest tradycyjny kredyt gotówkowy? Atuty kredytu gotówkowego przekonują coraz więcej Klientów do podjęcia takiego zobowiązania. Szybka wypłata gotówki, minimum formalności i niskie oprocentowanie są konkurencyjne dla pozostałych usług finansowych. Kredyt gotówkowy jest najciekawszym rozwiązaniem, które przede wszystkim zapewnia możliwość wykorzystania pieniędzy na całkowicie dowolny cel. Dzięki temu kredytobiorca ma całkowitą swobodę. Kredyt na dowolny cel nie zawsze oznacza, że musisz liczyć się z wysokimi kosztami. Wręcz przeciwnie, wybierając najlepszy kredyt z oferty banków możesz zaskoczyć się niskim oprocentowaniem i brakiem dodatkowych opłat. Banki chętnie oferują niskie oprocentowanie nominalne, jednocześnie podnosząc opłaty dodatkowe. Wiele ofert zapewnia jednak niskie koszta przyciągając w ten sposób nowych usługobiorców. Jeżeli wahasz się między kilkoma ofertami, koniecznie sprawdź ich porównanie i wybierz tę ofertę, która okaże się zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Wypełnienie wniosku na naszej stronie nie zobowiązuje Cię do podjęcia kredytu. Możesz wykorzystać formularz wyłącznie do kontaktu z bankiem i poznaniem oferty, która Cię interesuje. To doskonała okazja dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy. Zgodnie z aktualnymi badaniami Klienci banków poza niskim kosztem kredytu cenią w ofertach banków minimum formalności oraz szansę na zdobycie potrzebnych środków finansowych w krótkim czasie. Pożyczone pieniądze mogą być przeznaczone na różne cele, np. na zakup sprzętu AGD, remont mieszkania czy ciekawą wycieczkę. W teorii największą popularnością cieszą się kredyty z korzystnym oprocentowaniem.

Reguły wybierania kredytu gotówkowego.


Każdy kto stara się o przyznanie kredytu gotówkowego powinien zwracać uwagę na kilka ważnych zasad jakimi powinien się kierować. Dzięki nim ma szansę na znalezienie naprawdę korzystnego dla siebie kredytu. Jest kilka takich reguł jakimi powinien się kierować kredytobiorca, aby znaleźć najtańszą ofertę kredytu i do tego aby mieć szansę na uniknięcie płacenia bardzo wygórowanych odsetek. Pierwszą zasadą i chyba najważniejszą jest nie ufanie reklamom jakie można zobaczyć w telewizji. Reklama ma to do siebie, że nie ma mówić o dokładnych szczegółach oferty, ale ma w jakiś sposób przyciągnąć potencjalnych klientów. Po drugie trzeba dokładnie czytać umowy. To w umowie wpisane są dokładne warunki kredytowe. Nie ma znaczenia co było w reklamie kredytu, liczy się to co zostało zapisane w umowie. To w umowie zostaną wskazane wszelkie koszta kredytu łącznie z kosztami ukrytymi jakie mogą być napisane małymi literkami na dole strony w umowie. W umowie bank ma obowiązek wskazać wszystkie opłaty jakie poniesie kredytobiorca. Musi zostać również wskazana w umowie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. W umowie powinno się również wskazać, czy jest możliwość spłacenia kredytu przed czasem. W przypadku wyboru oprocentowania zmiennego w umowie musi być wskazane w jakich warunkach będzie ono ustalane. Wybierając kredyt powinniśmy uważać na dodatkowe opłaty. Oprocentowanie nominalne jakie podaje się w reklamach nie mówi jakie są całkowite koszta kredytu. Na całkowity koszt kredytu składa się nie tylko oprocentowanie nominalne, ale również prowizja, ubezpieczenie i opłata przygotowawcza.

Czym jest RRSO kredytu?


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest parametrem, który pozwala szybko porównać całkowity koszt zadłużenia i wybrać ofertę z najniższymi opłatami. Banki mają obowiązek informować o RRSO oferowanych zadłużeń, jednak większość Klientów zainteresowana jest wyłącznie oprocentowaniem nominalnym. Jeżeli jednak masz w planach zaciągnąć zadłużenie finansowe i zależy Ci na ograniczeniu kosztów, musisz wiedzieć czym dokładnie jest RRSO, jak je interpretować i w jaki sposób możesz wykorzystać takie dane, by zwiększyć swoją szansę na podpisanie atrakcyjnej umowy z bankiem. Wielu kredytobiorców nie do końca ma świadomość czym rzeczywiście jest RRSO. Mając możliwość, by sprawdzić rzeczywistą roczną stopę oprocentowania dostępnych zadłużeń, warto z tego skorzystać. Skupiając się na oprocentowaniu nominalnym, można wybrać ofertę, która będzie znacznie droższa od konkurencyjnych ofert, co dla osoby, która chce w łatwy sposób spłacić zobowiązanie, okaże się niekorzystne. Uchroni Cię to przed zbyt wysokimi opłatami i potencjalnymi problemami ze spłatą. Dodatkowo przekonasz się, że wybór usługi nie jest przypadkowy i potwierdzisz swoje przekonanie co do atrakcyjności kredytu. Ilość usług finansowych na rynku może zniechęcać do bliższego zapoznania się z każdą z nich. Jednak łatwy dostęp do RRSO, może przyspieszyć Twoją decyzję i zapewnić, że kredyt, z którego skorzystasz, będzie odpowiadał Twoim indywidualnym możliwościom.

Jakich dokumentów będziesz potrzebować, ubiegając się o kredyt w Banku?


Wybierając ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań, warto wiedzieć jakie dokumenty okażą się potrzebne w procesie ubiegania się o zadłużenie. Usługi świadczone zarówno przez banki oraz parabanki, wymagają przygotowania pewnych dokumentów i są niezbędne w procesie ubiegania się o gotówkę. Choć kredyt możesz uzyskać nawet w ciągu kilku minut, a wiele ofert dostępnych jest całkowicie online, by prawidłowo złożyć wniosek o kredyt gotówkowy potrzebne będą:

  • dowód osobisty dla potwierdzenia tożsamości
  • osobiste oświadczenie o dochodach a w wyjątkowej sytuacji wymagany będzie wyciąg z rachunku osobistego lub kopia dokumntu potwierdzającego zatrudnienie.

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.

Nie czekaj! Już teraz wypełnij wniosek.